Wózek | Stroller

(For English scroll down)

W ciągu ostatnich 9 miesięcy musieliśmy podjąć wiele decyzji aby odpowiednio przygotować się na pojawienie się nowego członka rodziny. Wybór produktów dla dzieci jest ogromny i oczywiście każdy producent przekonuje Cię, że to właśnie jego towar jest najlepszy dla Ciebie i dziecka – jak tu nie zwariować?

Dla mnie najtrudniejszą decyzją był wybór odpowiedniego wózka. Mimo, że nasz synek urodzi się pod koniec jesieni planuję być aktywną mamą i zabierać go na długie spacery.
Dlatego też tak popularne teraz wózki ze skrętnymi kołami nie wchodziły w grę. Muszę przyznać, że sama decyzja o równych, dużych pompowanych kołach, którym nie straszny będzie śnieg i błoto bardzo zawęziły wybór. W więszkości warszawskich sklepów nie było żadnego modelu (!) na ekspozycji… Uratował nas Świat Dziecka gdzie również otrzymałam bardzo profesjonalną poradę, zaprezentowano mi kilka modeli i przywrócono wiarę w słuszność mojej decyzji.

Po długich rozważaniach kupiliśmy model szwedzkiej firmy – Emmaljunga Mondial De Luxe – idealny na zimę, dostępny w opcji „3 w 1”na równych pompowanych kołach z łożyskami – a do tego przepięny…

Mam nadzieję, że była to dobra decyzja ale będę w stanie to ocenić dopiero za kilka tygodni – spodziewajcie się kolejnego postu!


During the last 9 month there have been many decision we had to make to get ready for the big day. There are so many products to choose from and of course each producer convinces you that their products are the best for you and your baby.

For me the most difficult decision was to choose the stroller. Even though my baby boy is due end of autumn I’m planning to be an active mum and hope we will go for long walks each day. That is why a stroller with swivel wheels was not an option for me (a nightmare in winter). After many weeks of searching and comparing we decided to buy the Emmaljunga Mondial De Luxe – a Swedish stroller perfect for winter and also available as “3 in 1” with car set and 2nd seat that can be used once the baby can sit plus it looks amazing…

I hope it was a good decision but I will be able to tell you first in a few weeks. Expect a new post about it!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.